Z pokrzywą<br />
©Agata i Mateusz Matysiakowie

Dzień dobry!

Dziękujemy Ci za odwiedziny, z nadzieją, że znalazłeś tu interesujące Cię treści i fotografie i od dziś będziesz do nas wracał regularnie.

Niniejszym oferujemy  zarówno sprzedaż autorskich fotografii dla wydawnictw, instytucji i osób prywatnych, jak również realizację sesji fotograficznych i fotoreportaży na specjalne zamówienie.

Sprzedaż fotografii obejmuje zarówno same licencje na wykorzystanie, publikację i inne rozpowszechnianie, jak również gotowe, trwałe fotogramy wydrukowane w dowolnej technice i formacie, w najwyższej jakości.

Jesteśmy w pełni przygotowani do kompleksowego wykonywania Twoich zamówień obejmujących fotografowanie, a następnie postprodukcję zrealizowanych zdjęć poprzez ich przygotowanie oraz skład i druk finalnych produktów wydawniczych (plakaty, billboardy, postery, fototapety, katalogi, kalendarze, albumy).

Wszystkie prezentowane w galerii fotografie dostępne są w wysokiej rozdzielczości i jakości.

W sprawie szczegółów zamówień zachęcamy Cię do kontaktu drogą e'mail. Proponujemy bezpośredni kontakt również w przypadku konieczności konfrontacji Twoich potrzeb z naszymi możliwościami i zasobami, gdyż w prezentowanych galeriach internetowych znajduje się jedynie mały ułamek naszego bardzo różnorodnego archiwum zdjęciowego.

Jeżeli szukasz czegoś specjalnego i wyjątkowego, z przyjemnością pomożemy Ci w tym!

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy.

Agata i Mateusz Matysiak

Powered by SmugMug Owner Log In